top of page
suga-makina-1s.png
dddd.png

MİSYONUMUZ

Endüstrinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli makine, ekipman ve otomasyon sistemlerini projelendirip üretmekteyiz. Üretiminde verimlik, doğruluk, tekrarlana bilirlik, maddi kazanç, kalite, güvenilirlik isteyen endüstriyel alanlarda akıllı üretim ve işbirlikçi bir otomasyon sistemi ile çözümler sunarız.

VİZYONUMUZ

Gelişen Makine, Elektronik ve Yazılım Teknolojilerini kullanarak son teknoloji elektromekanik sistemler geliştirmek ve gerektiğinde mevcut sistemlere entegre etmektir.

Çalışma Saatleri:

Pazartesi- Cumartesi: 7:30 - 18:00 

​Pazar: 7:30 AM 

Hakkımızda

 

Müşterilerine yüksek kalitede sistemler üreten Tuzla Makine , teknik destek ihtiyacı duyulduğunda da bu ihtiyacı kısa zamanda karşılamaktadır.

Tuzla Makine , projelerinde dünya markası ürünleri kullanmayı ve üretimini uluslararası üretim standartlarını referans alarak yapmayı prensip haline getirmiş, dolayısıyla müşterilerinin, işletme maliyetlerini minimum seviyelere çekmesine büyük katkı sağlamıştır. Müşterilerine maksimum kaliteyi minimum maliyetle sağlamayı en büyük amaç haline getiren Tuzla Makine, sektörde aranan lider firma olmayı hedef belirlemiştir.

Hizmetlerimiz

 

​- Hidrolik-Pnomatik Bakım


- Elektrik Otomasyon Bakım


- Elektrik Pano İmalatı


- Otomasyon Yazılım


- Cnc Torna/Freze Fason


- Cnc Lazer Kesim Büküm


- Çelik Konstrüksiyon İmalat


bottom of page